O NAS

KIM JESTEŚMY

Wszystko zaczyna się od tego, że lubimy to co robimy. Fascynują nas Internet, rekomendacje w marketingu społecznościowym, narzędzia e-commerce. Interesują nas media. Wszystkie. Nowe i te tradycyjne.
Nie ma historii, której nie bylibyśmy gotowi opowiedzieć. Kochamy marki, które są blisko ludzi, służą im, dają spełnienie i realizację osobistych pragnień. W każdym produkcie drzemie historia, którą warto opowiedzieć. Nie ważne jak się rozpoczęła. Ważne jaki ma ciąg dalszy.
Agencja interaktywna WEBY

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Dajemy narzędzia do zaprezentowania marki w Internecie. Pełni pasji i zaangażowania tworzymy sklepy online, do których zawsze z ochotą wracają klienci. Budujemy społeczności zaangażowane w życie produktu i tworzenie unikalnej wartości marki.

Aplikacje internetowe, kampanie social media, e-PR, kreacje graficzne, newslettery, pozycjonowanie, marketing wyszukiwarek…
Opracowujemy kampanię, wybieramy narzędzia, które sprawdzą się przy promocji produktu, wprowadzamy wszystko w życie po czym – obserwujemy, liczymy i analizujemy skuteczność naszych działań. Wszystko razem składa się na zadowolenie Klientów, którzy uwierzyli w nasz potencjał i zdecydowali się na współpracę z nami.

Tradycyjne media – prasa, radio, telewizja to ciągle ważny element strategii promocyjnej. Dbamy o obecność w wielu kanałach promocji, również tych znanych od dziesięcioleci!

NASZ ZESPÓŁ

Produkujemy i promujemy. Dajemy wszystko, czego potrzeba w nowoczesnej komunikacji online. O każdy produkt dbamy jak o swój własny. To co za nami przemawia to wiedza, umiejętności i zaangażowanie w to, co robimy.